prodej

Prodej, rekreační dům, chalupa - exkluzivní dřevostavba, 3+kk, Mnichov, Strakonice

7 290 000 Kč

Poloha
Mnichov
Ukázat na mapě

Plocha
96 m2

1 / 21

Poloha a okolí

Interaktivní mapa

Obchod

5 min

Cyklostezka

5 min

Nemocnice

20 min

Park

5 min

Les

5 min

Detaily nemovitosti

Poloha objektu

klidná část obce

Stav

velmi dobrý

Konstrukce

dřevěná

Vlastnosti

Parkovani

Parkování

Vytah

Výtah

Zahrada

Zahrada

wifi

Internet

Krb

Plot

Podlahové vytápění

Bazén

Garáž

Klimatizace

Pergola

Zahradní domek

Popis

Hledáte místo pro odpočinek po náročném pracovním vytížení?

Realdomus vám ve výhradním zastoupení majitelů zprostředkuje jedinečnou nemovitost - dřevostavbu ze sibiřského cedru - nacházející se v panenské přírodě jižních Čech a přitom výborném napojení na dálnici D3 do Prahy či Českých Budějovic.

Dřevostavba s velkorysým pozemkem přes 1000m2 se nachází v obci Mnichov u Strakonic a skýtá jedinečné výhledy na vrcholky Šumavy i Blanského lesa.

Stavba z kvalitního sibiřského cedru poskytuje nejen estetickou hodnotu, ale i dlouhodobou životnost a odolnost. Interiér je vybaven převážně přírodními materiály jako je dřevo, kámen, sklo nebo kov.

Dispozice:

Ústřední místností je prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a velkými prosklenými okny, které propojují interiér s exteriérem. Na něj navazuje prakticky řešený kuchyňský kout, který je situován tak, aby nerušil pohodu v jídelně či obývacím pokoji. Útulná ložnice je situovaná na severní stranu a hned vedle ní je nevšední koupelna, ve které je umístěna dřevěná vana a umyvadlo, které dodávají koupelně příjemný rustikální šarm.

Zvláštností domu je výtah, který je velkou výhodou pro ty, kdo se nemohou pohybovat po schodech, a který vás vyveze do podkroví. Zde se nachází ještě jeden pokoj, který může být využit jako dětský či hostinský.

Vytápění:

Dům je vytápěn elektřinou - pro dokonalý komfort je zde podlahové topení - a v obývacím prostoru se nachází krbová kamna na dřevo.

Je zde také klimatizace pro příjemný chládek v horkých letních dnech.

Venkovní prostor:

Na jižní stranu je situovaná krytá terasa pro posezení a relaxaci, krytý bazén pro osvěžení v horkých letních dnech, zahradní domek pro další úložný prostor. Zahrada je kompletně upravená a je téměř bezúdržbová.

Dům je ze všech stran oplocen, z příjezdové strany je plot kovaný včetně elektrické brány pro vjezd na pozemek. Vstup do domu je propojen s krytým stáním pro auto, což je praktické.

Lokalita:

Dům se nachází na okraji obce Mnichov, pouhých 7km od Strakonic, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost.

Strakonice jsou odsud dostupné nejen autem, ale také autobusem.

Výhodou této lokality je i jistota žádné záplavy či povodně.

Tato unikátní dřevostavba je určena zejména pro ty, kteří hledají kombinaci klidu, komfortu a spojení s přírodou. Doporučuji atmosféru tohoto domu poznat osobně, a proto neváhejte kontaktovat makléřku této nemovitosti pro osobní prohlídku nebo bližší informace.

Nechte se unést krásou přírody a luxusem tohoto exkluzivního domu!

Galerie

Domluvme si schůzku

a pojďme se bavit osobně

Ing. Ivana Štěpková

Mám zájem o tuto nemovitost

Návrh: Martin Realizace: Lewest.cz